oswiadczenie do odbioru dziecka
               oswiadczenie rodzicow
karta informacyjna
karta informacyjna dla opiekuna
        statut Kacperkowa
umowa   regulamin
                   dodaj opinie
Witamy serdecznie na stronie internetowej naszego żłobka Kacperkowo 2.
Nasz żłobek zlokalizowany jest w cichej i spokojnej okolicy, przy ulicy Dobrego Pasterza 56. Łatwy dojazd, bliskość przystanku autobusowego oraz miejsca parkingowe. Budynek został przystosowany przez specjalistów, tak, aby spełniał wszystkie wymogi bezpieczeństwa, a także był miejscem atrakcyjnym dla maluchów. Spełnia on wszystkie wymagane przepisy dla takiego rodzaju działalności.

Oferujemy kameralną i domową atmosferę, pełną i fachową opiekę w godzinach od 7 do 17:30, nad dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 3,5 lat. Stawiamy na indywidualne podejście do podopiecznych. Zdajemy sobie sprawę, że ci najmłodsi wymagają 100% zainteresowania i uwagi. Dlatego na sześcioro dzieci przypada jeden wychowawca. Każde dziecko traktowane jest indywidualnie – spanie, nocnikowanie, czy przewijanie oraz w miarę możliwości pory posiłków dostosowywane są indywidualnie do dziecka.

Dla dzieci są przygotowane specjalne zajęcia manualne, rekreacyjne i sportowe na świeżym powietrzu, różnorodne wycieczki oraz spacery.
              Serdecznie zapraszamy do przeczytania opinii o naszym żłobku

                                   Nasz żłobek znajduje się w rejestrze żłobków pod numerem 7330.2.29.2014