oswiadczenie do odbioru dziecka
               oswiadczenie rodzicow
karta informacyjna
karta informacyjna dla opiekuna
        statut Kacperkowa
umowa   regulamin
                   dodaj opinie

Kacperkowo -- Logopeda -- Psycholog -- Angielski -- Plastyka -- Rytmika -- Catering

Żłobek "Kacperkowo 2" jest naszą drugą placówką zlokalizowaną na Prądniku Czerwonym.
Powstał z myślą o stworzeniu miejsca szczęśliwego, przyjaznego, w którym każdy maluch czułby się bezpiecznie, budował zaufanie do otaczającego go świata i otwierał się na niego z uśmiechem.

W przyjaznej atmosferze wprowadzamy dzieci stopniowo w świat samodzielnego poruszania się, jedzenia, zabaw oraz higieny. Każda z opiekujących się maluszkami osób jest wykwalifikowana, wrażliwa na potrzeby dzieci, uśmiechnięta i radosna, a przede wszystkim pełna pasji w podejściu indywidualnym do każdego dziecka!

Głównym atutem naszego żłobka jest bezpośrednie polaczenie z Parkiem Zaczarowanej Dorożki.

Nazywam się Iwona Pulit i jestem właścicielem żłobka i jednocześnie wychowawcą grupy. Posiadam bardzo duże doświadczenie w kontaktach z maluchami, prywatne, a także zawodowe. Przez siedem lat, począwszy od 2005 roku opiekowałam się dziećmi w Stanach Zjednoczonych, w stworzonym przeze mnie Prywatnym Klubie Malucha dla dzieci z polskich rodzin. W tym czasie opiekowałam się około 30 dziećmi, zdobywając zaufanie rodziców oraz dzieci, o czym świadczą zamieszczone poniżej referencje - osobiste listy od dzieci i rodziców. Ukończyłam również kurs opiekuna żłobka i klubu dziecięcego (280 godzin) potwierdzony certyfikatem, a także kurs pierwszej pomocy.

Zaświadczenie, potwierdzające ukończenie kursu opiekuna żłobka:


Referencje od rodziców dzieci: