oswiadczenie do odbioru dziecka
               oswiadczenie rodzicow
karta informacyjna
karta informacyjna dla opiekuna
        statut Kacperkowa
umowa   regulamin
                   dodaj opinie

Kacperkowo -- Logopeda -- Psycholog -- Angielski -- Plastyka -- Rytmika -- Catering

mgr Marcelina Rom-Rał, logopeda naszego żłobka jest absolwentką filologii polskiej specjalności logopedia Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi z alalią, opóźnionym rozwojem mowy, zagrożonych dysleksją oraz wadami wymowy. W naszym żłobku dba o harmonijny rozwój językowy i społeczny dzieci. W swojej pracy opiera się na założeniach terapii neurobiologicznej wykorzystując elementy Symultaniczno - Sekwencyjnej Nauki Czytania®, Gestów Artykulacyjnych, Programu słuchowego: „Słucham i uczę się mówić”, a także stymulację wszystkich sfer poznawczych poprzez ćwiczenia małej i dużej motoryki, spostrzegania wzrokowego, operacji myślowych, pamięci i percepcji słuchowej. Współpracuje również z portalem dla rodziców Ego dziecka, publikując artykuły związane z rozwojem dziecka.

Serdecznie zachęcamy do przeczytania artykułów autorstwa mgr Marceliny Rom-Rał:
Komunikowanie się za pomocą języka
Rozwój układu nerwowego dziecka
Mowa dorosłych kierowana do niemowląt i dzieci
Co ma wpływ na kształtowanie się tożsamości płciowej dzieci?
Rozwój poznawczy i społeczno emocjonalny dziecka
Prawidłowy rozwój mowy dziecka w ujęciu różnych teorii


Konsultacje z logopedą: Środa: 17.00 – 18.00

Kacperkowo oferuje również indywidualne lub grupowe zajęcia logopedyczne prowadzone przez panią Marcelinę. Więcej informacji pod numerem telefonu 694 706 506.

Żłobek "Kacperkowo" powstał z myślą o stworzeniu miejsca szczęśliwego, przyjaznego, w którym każdy maluch czułby się bezpiecznie, budował zaufanie do otaczającego go świata i otwierał się na niego z uśmiechem. W przyjaznej atmosferze wprowadzamy dzieci stopniowo w w świat samodzielnego poruszania się, jedzenia, zabaw oraz higieny. Każda z opiekujących się maluszkami osób jest wykwalifikowana, wrażliwa na potrzeby dzieci, uśmiechnięta i radosna, a przede wszystkim pełna pasji w podejściu indywidualnym do każdego dziecka!